1. Natavení SBS asfaltových pásů

2. Nanesení bezešvé asfaltové vrstvy1. Natavení SBS asfaltových pásů

Další z možností, jak opravit lepenkovou střechu bez jejího stržení je natavení nové hydroizolační vrstvy SBS modifikovaných asfaltových pásů s posypem. Používáme kvalitní materiál Elastek Special Dekor o síle 4 nebo 5,4 mm. Její předností je vysoká životnost a odolnost vůči dilatacím. Břidličný posyp volitelné barvy chrání lepenku před účinky slunečního záření. Před pokládkou nové izolace opravujeme závady původní lepenkové střechy, včetně vpustí dešťové vody, popřípadě provádíme nátěry oplechování atik, atd. SBS asfaltové pásy natavujeme celoplošně. Naše firma opravuje touto technologií přes 80% zakázek ročně.

Domluvte si prohlídku střechy a vypracování cenové nabídky - zdarma

Bezplatnou prohlídku Vaší ploché střechy lze domluvit a objednat telefonicky, e-mailem nebo vyplněním kontaktního formuláře na našich stránkách. Do 3 dnů od námi provedené prohlídky Vám dodáme zdarma zpracovanou kompletní cenovou a technologickou nabídku opravy, včetně posouzení současného stavu.

2. Nanesení bezešvé asfaltové vrstvy

Nejlepší zkušenosti máme s použitím bezešvé asfaltové hydroizolační vrstvy, která se nanáší na stávající plochu střechy ve čtyřech vrstvách a je vyztužena polyesterovou armovací perlinkou. Vyniká svou vysokou životností, celistvostí a soudržností v celé ploše střechy, včetně všech namáhaných míst a přechodů k oplechování. Vrstva nemá v ploše spoje a je proto výhodná i na ploché střechy s malým vyspádováním, kde hrozí vznik neodvodněných míst. Hydroizolace je opatřena finálním reflexním ochranným povlakem, odrážejícím sluneční záření. Při použití této technologie není nutné stržení stávající hydroizolace. Nabízíme tak komplexní řešení pro dlouhodobou hydroizolační odolnost a cenovou dostupnost. Práce provádíme dodavatelským způsobem (dodávka na klíč).

Před nanesením nové hydroizolace provádíme tyto opravy: likvidace vzduchových puchýřů, opravy vtoků, opravy prasklin, popřípadě i výměny litinových podstavců hromosvodu za PVC, odrezení a nátěry oplechování atik, atd